Jazdíš autom hlavne krátke trasy po meste? Takto sa v motore hromadí vlhkosť, karbón a starý olej
Auto sa nedá šetriť len tým, že s ním jazdíš stále pomaly, na nízkych otáčkach a iba po meste. Pri krátkych trasách sa motor často nestihne dostať do režimu, v ktorom sa z oleja odparí ...
